Zavřít reklamu

U Galaxy Z Flipu4, jednoho z příštích ohebných telefonů Samsungu, se již nějakou dobu spekuluje o tom, že jeho vnější displej bude oproti „trojce“ širší. Nyní se v éteru objevil nový únik, který tvrdí, že širší poměr stran je „100% jistý“.

Nový únik pochází od leakera vystupujícího na Twitteru pod jménem No name (@chunvn8888), jehož informace se v minulosti nejednou ukázaly jako pravdivé. Podle něj bude mít vnější zobrazovač Flipu4 poměr stran 23:9 a rozlišení 2048 x 793 px. Pro srovnání: vnější displej třetího Flipu má poměr stran 24,5:9.

Širší vnější displej bude jistě vítanou změnou. Díky němu bude používání zařízení jednodušší, protože jej uživatel nebude muset pokaždé rozkládat. Telefon by měl jinak do vínku dostat nový vlajkový čipset Qualcommu Snapdragon 8+ Gen 1, 8 GB operační a až 512 GB interní paměti, voděodolnost podle standardu IPX8, baterii s kapacitou 3700 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 25W, tenčí a kompaktnější tělo nebo méně viditelnou rýhu na ohebném displeji. Spolu s další chystanou „ohýbačkou“ Samsungu Galaxy Z Fold4 bude údajně představen v srpnu.

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.