Zavřít reklamu

Zůstat v kontaktu bude díky speciální letní akci operátora O2 jednodušší než kdy dříve. Jako vůbec první operátor na českém trhu spustí již 15. června dlouho očekávanou službu O2 Chytré hodinky pro Samsung Galaxy Watch4. Ta díky eSIM udělá z chytrých hodinek Samsungu zcela samostatnou jednotku. Není to ale úplně bez omezení.

O2 Chytré hodinky si bude moci aktivovat každý zákazník O2 jednoduše v několika krocích přímo z aplikace Galaxy Wearable v telefonu. Volat, datovat nebo psát SMS z hodinek bude možné na 6 měsíců zdarma. Po jejich uplynutí pak bude služba stát 99 Kč měsíčně. T-Mobile má ve své nabídce stejnou funkcionalitu pro Apple Watch Cellular. Nabízí 3 měsíce zdarma a poté také poplatek 99 Kč měsíčně za využívání služby Apple Watch Connection.

Operátor v souvislosti s uvedením služby O2 Chytré hodinky alespoň myslí i na ty zákazníky, kteří Samsung Galaxy Watch4 ještě nemají. Pokud si u něho tak v době od 1. do 30. června koupíte hodinky Samsung Galaxy Watch4 LTE 46 mm v černé barvě, pak k nim můžete získat poukaz na druhé, menší hodinky Samsung Galaxy Watch4 LTE 40 mm jen za 1 Kč. Ušetříte tak 6 498 Kč, a navíc uděláte třeba radost někomu blízkému. Pro získání druhých hodinek bude stačit, když se zákazník přihlásí do aplikace Moje O2 a v sekci O2 Radosti si vygeneruje svůj kód. Ten pak jednoduše uplatní v e-shopu O2.

Související články

Dnes nejčtenější

.