Zavřít reklamu

Loni Samsung exkluzivně pro smartphone Galaxy S21 Ultra vydal fotografickou aplikaci Expert RAW. Od té doby ji zpřístupnil na telefony řady Galaxy S22. Nyní pro ni vypustil novou aktualizaci a tentokrát přidává kompatibilitu pro ohebný telefon Galaxy Z Fold3.

V únoru se nechal Samsung slyšet, že se zabývá tím, jaké další vlajkové smartphony by mohly z podpory Expert RAW profitovat. Galaxy Z Fold3 definici vlajkového smartphonu zcela jistě splňuje a jeho majitelé nyní mohou profesionální fotoaplikaci konečně začít používat.

Aplikace je dostupná prostřednictvím obchodu Galaxy Store a nejnovější aktualizace na verzi 1.0.02.6 kromě kompatibility pro třetí Fold přináší i pár menších novinek. Podle poznámek k vydání nejnovější verze aplikace rychleji zpracovává fotky pořízené za zhoršených světelných podmínek a zlepšuje kvalitu obrazu v různých scénách. Aktualizace má zhruba 50 MB.

Nejnovější update by mohl signalizovat, že aplikace brzy dorazí na další vlajkové lodě Galaxy. Stále na ni čekají Galaxy Note 20 Ultra, S20 Ultra nebo Galaxy Z Fold2.

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.