Zavřít reklamu

Google před pár dny v rámci akce Google I/O 2022 představil (mimo jiné) své první chytré hodinky Pixel Watch. Moc toho o nich však neprozradil, o hardwaru se pak nezmínil vůbec. Později vyšlo najevo, že je pohání čtyři roky starý čip Exynos, a nyní do éteru pronikly další klíčové hardwarové informace.

Podle webu 9to5Google disponují Pixel Watch 2 GB operační a 32 GB interní paměti. Pro srovnání: hodinky Galaxy Watch4 mají 1,5 GB operační a 16 GB vnitřní paměti a Apple Watch 7 1 GB operační a 32 GB interní paměti. Web kromě toho potvrdil, že Pixel Watch skutečně používají čipset z roku 2018. Ten doplňuje koprocesor pro lehčí úkoly.

Vyšší kapacita operační paměti znamená rychlejší a plynulejší software. 32GB úložiště by mělo nabídnout dostatek místa na spoustu hudby pro offline poslech, aplikací a ciferníků. Pixel Watch kromě toho dostaly do vínku GPS, sadu senzorů pro sledování sportovních aktivit a fyzické kondice, senzor srdečního tepu i senzor SpO2 (měřící množství kyslíku v krvi).

Pixel Watch budou uvedeny na trh na podzim, kdy by měly být již dostupné nové hodinky Samsungu Galaxy Watch5. Ty by se měly skládat ze standardního modelu a modelu s přídomkem Pro, který podle všeho nabídne obří kapacitu baterie a vysokou odolnost. Představeny budou zřejmě v srpnu.

Galaxy Watch4 ale i Apple Watch koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.