Zavřít reklamu

Do představení telefonů příští vlajkové řady Samsungu Galaxy S22 zbývá ještě minimálně půl roku, už nyní však začínají do éteru pronikat některé jejich údajné parametry, např. ty týkající se velikosti displejů. Nyní se na internetu objevil první fanouškovský render modelu S21 Ultra, který ukazuje ohromující design a obří hlavní fotoaparát.

Koncepční rendery zveřejněné webem LetsGoDigital ukazují prakticky bezrámečkový displej s kruhovým průstřelem a zaoblenými rohy a na zadní straně masivní fotomodul sestávající z obřího hlavního snímače a čtyř menších senzorů poskládaných do čtverce. S22 Ultra bude podle obrázků také podporovat dotykové pero S Pen, nebude však pro něj mít vyhrazenou šachtu.

Na renderech je též vidět vespodu umístěný USB-C port, naopak chybí 3,5mm jack. Celkově se zdá, že je design z větší části inspirován smartphonem Galaxy S21 Ultra, ovšem s rozdílem v podobě většího fotoaparátu a tenčích rámečků displeje. Obrázky ukazují telefon v pěti barvách – černé, modré, zelené, červené a bílé.

Podle „zákulisních“ informací bude Galaxy S22 Ultra disponovat OLED displejem s technologií LTPO a velikostí 6,8 nebo 6,81 palců a pravděpodobně jej stejně jako modely S22 a S22+ bude pohánět chystaný vlajkový čipset Samsungu Exynos 2200. Leaky kromě toho uvádějí, že ani jeden z modelů nebude mít poddisplejový fotoaparát (ten by měl debutovat v chystané „skládačce“ Galaxy Z Fold 3).

Související články

Dnes nejčtenější

.