Zavřít reklamu

Internetem dosud kolovaly jen neoficiální rendery příštích ohebných telefonů Samsungu Galaxy Z Fold 3 a Flip 3. Legendární leaker Evan Blass nám však nyní naservíroval jejich vysoce kvalitní oficiální tiskové rendery.

Nové rendery potvrzují design, který předtím ukazovaly neoficiální rendery – tedy displej s minimálními rámečky a trojitý fotoaparát na zádech u Foldu 3 a větší vnější displej a dvojitý fotoaparát u Flipu 3. Potvrzují také to, co je již prakticky jisté, a to že třetí generace Foldu bude podporovat dotykové pero S Pen (podle nejnovějších leaků půjde o speciální S Pen s názvem Fold Edition, určený pouze pro Fold 3).

Galaxy Z Fold 3 podle neoficiálních zpráv dostane do vínku 7,55palcový hlavní a 6,21palcový vnější displej s podporou 120Hz obnovovací frekvence, čipset Snapdragon 888, alespoň 12 GB operační paměti, 256 nebo 512 GB interní paměti, trojitý fotoaparát s rozlišením třikrát 12 MPx, poddisplejový fotoaparát s rozlišením 16 MPx, 10MPx selfie kamerku na vnějším displeji, stereo reproduktory, certifikaci IP pro odolnost proti vodě a prachu a baterii s kapacitou 4400 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 25 W. Nabízet by se měl v černé, stříbrné, zelené a krémově béžové barvě.

Galaxy Z Flip 3 by měl disponovat Dynamic AMOLED displejem s úhlopříčkou 6,7 palců, podporou obnovovací frekvence 120 Hz, kruhovým výřezem uprostřed a oproti předchůdci tenčími rámečky, čipsetem Snapdragon 888 nebo Snapdragon 870, 8 GB operační a 128 nebo 256 GB interní paměti, zvýšenou odolností podle standardu IP, baterií s kapacitou 3900 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 15 W. Dostupný bude údajně v černé, zelené, světle fialové a béžové barvě.

Obě nové „skládačky“ by měly být představeny v srpnu (některé leaky hovoří o 3. srpnu, jiné o 27. srpnu).

Související články

Dnes nejčtenější

.