Zavřít reklamu

Samsung by měl v srpnu kromě dvou nových skládacích smartphonů Galaxy Z Fold 3 a Flip 3, chytrých hodinek Galaxy Watch 4 a Watch Active 4 představit i nová plně bezdrátová sluchátka Galaxy Buds 2. Nyní do éteru pronikly jejich oficiální rendery, které mimo jiné ukazují, že budou dostupná ve čtyřech barvách – černé, bílé, fialové a zelené.

Z renderů vyplývá, že design Galaxy Buds 2 se inspiroval sluchátky Galaxy Buds Pro – sluchátka jsou zaoblená a jejich nabíjecí pouzdro má čtvercový zaoblený tvar. Pouzdro má též dva LED indikátory nabití, jeden vnější a druhý vnitřní.

Galaxy Buds 2 mají podle všeho na každém sluchátku dva mikrofony, infračervený senzor detekce nošení a pogo konektory pro nabíjení. Očekává se, že do vínku dostanou Bluetooth 5 LE (s podporou kodeků AAC, SBC a SSC), zvuk vyladěný společností AKG, dotykové ovládání, podporu připojení více zařízení, kapacitu baterie na sluchátko 60 mAh (to je méně než u předchůdce Galaxy Buds+, výdrž tedy nemusí být tak dobrá) nebo bezdrátové nabíjení. Na rozdíl od zmíněných Galaxy Buds Pro údajně nebudou disponovat funkcí ANC (aktivním potlačením hluku), měly by však mít lepší izolaci zvuku.

Související články

Dnes nejčtenější