Zavřít reklamu

Samsung roky předváděl nové produkty na barcelonském veletrhu Mobile World Congress. Loni však stejně jako ostatní tuto šanci neměl, jelikož MWC bylo kvůli koronavirové pandemii zrušeno. Letos se však největší veletrh mobilních technologií konat bude, a to od 28. června–1. července a Samsung se jej účastní formou virtuálního přenosu.

MWC se běžně koná na konci února; organizátoři pozdější termín zvolili proto, aby se koronavirová situace mohla mezitím trochu uklidnit. Letošní ročník bude mít „hybridní“ podobu, tj. veletrhu se bude možné z hlediska návštěvníků i vystavovatelů zúčastnit osobně i virtuálně. Samsung zvolil druhou možnost a naznačil, co od jeho živého streamu můžeme očekávat.

Jihokorejský technologický gigant ukáže, jak ekosystém propojených zařízení Galaxy obohacuje život lidí, takže pravděpodobně oznámí nějaké novinky spojené s internetem věcí. Kromě toho odhalí „svou vizi budoucnosti chytrých hodinek“. Již dříve bylo potvrzeno, že příští chytré hodinky Samsungu bude softwarově pohánět nová verze systému WearOS, na které pracuje společně s Googlem. V rámci jeho eventu se tedy zřejmě o této platformě dozvíme více, jaké příležitosti skýtá vývojářům a jaké nové zkušenosti nabídne uživatelům. Naopak je vysoce nepravděpodobné, že by při této příležitosti byly představeny chystané hodinky Galaxy Watch 4 a Watch Active 4. Ty by měl Samsung uvést na scénu v srpnu, spolu s novými skládacími smartphony Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3.

Související články

Dnes nejčtenější