Zavřít reklamu

Jen pár dní poté, co Samsung vydal pro sluchátka Galaxy Buds Live aktualizaci s některými novými funkcemi vypůjčenými z nejnovějších plně bezdrátových sluchátek Galaxy Buds Pro, nyní obrací pozornost ke starším Galaxy Buds+ a vypouští na ně podobný firmwarový update.

Hlavním přídavkem nového updatu je funkce Auto Switch, která debutovala ve sluchátkách Galaxy Buds Pro a která uživatelům umožňuje automaticky přepínat zvuk z jednoho zařízení Galaxy na druhé (podporována jsou konkrétně zařízení, která jsou softwarově postavena na uživatelské nadstavbě One UI 3.1).

Kromě toho aktualizace na Galaxy Buds+ přidává ovládací menu sluchátek do nastavení Bluetooth, které bylo dosud dostupné pouze prostřednictvím aplikace Galaxy Wearable. Update také „povinně“ zlepšuje systémovou stabilitu a spolehlivost. Funkci, která umožňuje upravovat zvukovou rovnováhu mezi levým a pravým kanálem a kterou Samsung nazývá Hearing aid, však sluchátka na rozdíl od Galaxy Buds Live nedostala.

Aktualizace jinak nese firmwarovou verzi R175XXU0AUB3 a má velikost zhruba 1,4 MB. Jako vždy je možné si ji stáhnout prostřednictvím zmíněné aplikace, která běží na připojeném smartphonu.

  • Sluchátka Galaxy Buds+ lze koupit zde

Související články

Dnes nejčtenější

.