Zavřít reklamu

Samsung začátkem roku spolu s novou vlajkovou řadou Galaxy S21 představil i nová plně bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Pro. Dostupná byla ve třech barvách – černé, fialové a stříbrné. A jak ukazují právě uniklé rendery, výběr barev rozšíří elegantní bílá varianta.

Bílá varianta Galaxy Buds Pro vypadá na obrázcích skutečně skvěle. V tuto chvíli však není jasné, kdy ji Samsung oficiální odhalí veřejnosti. Není nicméně vyloučeno, že tak učiní při představení nových ohebných telefonů Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3, které by mělo proběhnout v srpnu.

Jihokorejský technologický gigant v dubnu vydal speciální edici Galaxy Buds Pro s názvem Galaxy Buds Pro Adidas Originals Special Pack, v rámci níž byla sluchátka vyvedena také v bílé barvě. Nikoli však celá, oblast dotykového ovládání byla totiž pokryta stříbrem. Pro připomenutí – Galaxy Buds Pro mimo jiné nabízejí 360° zvuk, výdrž se zapnutým ANC a hlasovým asistentem Bixbym 5 hodin (s nabíjecím pouzdrem až 18 hodin), odolnost proti potu, dešti i ponoření do vody (konkrétně vydrží 30minutový ponor do hloubky až 1 metru), podporu standardu Bluetooth 5.0, USB-C port, technologii rychlého nabíjení Qi, podporu bezdrátového sdílení energie, kompatibilitu s aplikací SmartThings a pochopitelně špičkovou kvalitu zvuku, který vyladila společnost AKG.

Související články

Dnes nejčtenější