Zavřít reklamu

Chystané chytré hodinky Samsungu Galaxy Watch 4 a Watch Active 4 získaly čínskou certifikaci 3C. Ta odkryla, že budou podporovat nabíjení s výkonem 5 W, zajímavějším odhalením je však to, že k ani jedněm nebude Samsung přibalovat nabíječku. Že by inspirace smartphony Galaxy S21?

Certifikace také odhalila, že 41mm varianta Galaxy Watch 4 bude mít baterii s kapacitou 247 mAh, což může být jisté zklamání, protože jde o úplně stejnou kapacitu, jakou disponuje 41mm varianta třetí generace Galaxy Watch. Nedávno do éteru uniklo, že větší verze Galaxy Watch 4 dostane do vínku 350mAh baterii, což by bylo zlepšení o 10 mAh.

Vedle toho certifikace ještě odkryla, že Galaxy Watch 4 budou kromě velikosti 41 mm dostupné v 45mm verzi a Galaxy Watch Active 4 budou mít velikost 39 a 43 mm. Dřívější leaky přitom hovořily o velikostech 42 a 46 mm, resp. 40 a 42 mm.

Oboje hodinky s pravděpodobností hraničící s jistotou poběží na nové verzi systému WearOS, na které Google spolupracuje přímo se Samsungem. Na scénu by mohly být uvedeny spolu s novými „skládačkami“ Samsungu, tedy v červenci nebo srpnu.

Související články

Dnes nejčtenější

.