Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve vydávání květnového bezpečnostního patche – jeho nejnovějším příjemcem je tři měsíce starý telefon Galaxy A32 (4G).

Nový update nese firmwarovou verzi A325MUBU1AUD2 a v tuto chvíli je distribuován v Panamě. Jako v případě minulých bezpečnostních aktualizací i tato by se měla dostat do dalších koutů světa během následujících dní a také na 5G verzi telefonu.

Update opravuje desítky bezpečnostních chyb v systému Androidu (včetně tří kritických), které opravil Google, a 23 vulnerabilit v nadstavbě One UI, které opravil Samsung. Kromě toho opravuje různé zranitelnosti týkající se ochrany soukromí.

Galaxy A32 (4G) byl na trh uveden v únoru s Androidem 11 a nadstavbou One UI 3.1 „na palubě“ a v současnosti je zařazen do čtvrtletního aktualizačního plánu Samsungu. V budoucnosti by mohl obdržet dva velké systémové updaty (Android 12 a Android 13).

Květnový bezpečnostní patch v minulých týdnech a dnech již obdržely mimo jiné telefony řad Galaxy S21 a Galaxy S20 nebo smartphony Galaxy A51, Galaxy A12, Galaxy Fold a Galaxy Z Fold 2.

Související články

Dnes nejčtenější

.