Zavřít reklamu

Samsung začal pro svůj vlajkový ohebný telefon Galaxy Z Fold 2 vydávat novou aktualizaci. Přináší vylepšení fotoaparátu a nový – dubnový – bezpečnostní patch.

Nejnovější update nese firmwarovou verzi F916BXXU1DUCE a v tuto chvíli je dostupný uživatelům Galaxy Z Foldu 2 v Německu a Rusku. Kromě nové bezpečnostní záplaty zahrnuje vylepšený výkon zařízení a opravy blíže nespecifikovaných bugů. Jako minulé aktualizace tohoto druhu by se i tato měla v brzké době – pravděpodobně v rádu dnů, maximálně týdnů – rozšířit do dalších koutů světa.

Samsung zatím nezveřejnil detailní poznámky k vydání, nicméně nějaké radikální vylepšení aplikace fotoaparátu se zřejmě nedá očekávat. Samo spojení „vylepšení fotoaparátu“ může znamenat cokoli od lepší citlivosti za horších světelných podmínek a vylepšeného ostření po lepší stabilitu fotografické aplikace. Pokud jde o dubnový bezpečnostní patch, v tuto chvíli není (z bezpečnostních důvodů) známo, co opravuje, dozvědět bychom se to však měli v následujících týdnech.

Související články

Dnes nejčtenější