Zavřít reklamu

Samsung začal vydávat update s Androidem 11 a uživatelskou nadstavbou One UI 3.1 (ve verzi Core) na další zařízení – smartphone nižší střední třídy Galaxy A12. Jeho součástí je nejnovější bezpečnostní patch.

Nová aktualizace nese firmwarovou verzi A125FXXU1BUE3 a v tuto chvíli jej dostávají uživatelé Galaxy A12 v Rusku. Na další trhy by měla dorazit v příštích dnech. Její součástí je květnová bezpečnostní záplata, která přináší Googlem opravené tři kritické vulnerability a 23 oprav od Samsungu pro zranitelnosti v nadstavbě One UI.

Poznámky k vydání v tuto chvíli nejsou k dispozici, aktualizace by však na půl roku starý telefon měla přinést funkce Androidu 11 jako jednorázová povolení, chatovací bubliny, samostatný widget na přehrávání médií, sekce konverzací v notifikačním panelu a vylepšená ochrana soukromí.

One UI 3.1 zahrnuje mimo jiné osvěžený design uživatelského rozhraní, více widgetů pro zamykací obrazovku, vylepšené nativní aplikace, snadnější přístup k ovládání chytré domácnosti nebo vylepšenou verzi funkce Digital Wellbeing a lepší rodičovskou kontrolu.

Dnes nejčtenější

.