Zavřít reklamu

Samsung pokračuje v bryskním vydávání updatu s uživatelskou nadstavbou One UI 3.0. Jeho posledním adresátem je populární smartphone střední třídy Galaxy A51.

Poslední softwarová aktualizace pro Galaxy A51 nese firmwarovou verzi A515FXXU4DUB1 a v tuto chvíli ji dostávají uživatelé v Rusku. Jako vždy by se měla v brzké době rozšířit do dalších zemí. Součástí updatu je nejnovější – tedy únorový – bezpečnostní patch.

Update přináší funkce Androidu 11, jako jsou např. chatovací bubliny, samostatný widget pro přehrávání médií, sekce konverzací v notifikačním panelu či jednorázová povolení. Funkce nadstavby One UI 3.0 pak zahrnují mimo jiné vylepšený tmavý režim, vylepšené nativní aplikace a design uživatelského rozhraní, lepší barevné schéma a ikony, vylepšené widgety na zamykací obrazovce a always-on displeji, možnost přidat na obrazovku hovorů vlastní obrázky či videa, lepší možnosti nastavení klávesnice, přepracovaný panel s ovládáním hlasitosti nebo vylepšené automatické ostření (podle některých uživatelů je však nyní horší) a stabilizaci fotoaparátu.

Update s nadstavbou One UI 3.0 v letošním roce již dostaly smartphony Galaxy Fold a Galaxy Z Fold 2, Galaxy M31 nebo řada Galaxy S10 (u té se to však neobešlo bez problémů).

Související články

Dnes nejčtenější

.