Zavřít reklamu

Po několika dnech, co Samsung na telefony loňské vlajkové řady Galaxy S20 vydal update s březnovým bezpečnostním patchem, začaly dostávat další. Nová softwarová aktualizace má tentokrát zlepšovat výkon fotoaparátu.

Update pro Galaxy S20, Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra nese firmwarovou verzi G98xxXXU7DUC7 a je vskutku „macatý“ – má zhruba 500 MB. V tuto chvíli je dostupný pouze v Německu, v brzké době – v řádu dní, maximálně týdnů – by se však měl rozšířit do dalších koutů světa.

Samsung se v poznámkách k vydání zmiňuje o tom, že aktualizace vylepšuje výkon fotoaparátu, o jaká konkrétní vylepšení jde, však neuvádí. Vzhledem k velikosti aktualizace je možné, že vylepšuje zpracování obrazu, stabilitu nebo výkon fotoaparátu. Její součástí jsou „povinné“ opravy (jako vždy blíže nespecifikovaných) bugů a vylepšení výkonu a stability zařízení.

Pokud se nyní náhodou nacházíte v Německu a novou aktualizaci jste ještě nedostali, můžete její dostupnost zkontrolovat manuálně otevřením menu Nastavení, klepnutím na volbu Aktualizace softwaru a zvolením možnosti Stáhnout a nainstalovat.

Související články

Dnes nejčtenější

.