Zavřít reklamu

Jen týden poté, co update s uživatelskou nadstavbou Samsungu One UI 3.0 zamířil na telefon Galaxy Z Fold 2, jej technologický gigant začal vydávat na jeho předchůdce – Galaxy Fold. V tuto chvíli je dostupný ve Francii, Spojených arabských emirátech (LTE varianta) a Velké Británii (varianta s podporou 5G).

Uživatelé prvního ohebného smartphonu Samsungu v těchto zemích si mohou nový update nainstalovat otevřením menu Nastavení, zvolením možnosti Aktualizace softwaru a klepnutím na volbu Stáhnout na nainstalovat. Update pro LTE variantu nese firmwarovou verzi F900FXXU4DUA1LTE, pro 5G variantu verzi F907BXXU4DUA1. Je velmi pravděpodobné, že se v příštích dnech postupně rozšíří na další trhy.

Aktualizace s sebou přináší funkce Androidu 11, jako chatovací bubliny, sekce konverzací v notifikačním panelu, jednorázová povolení nebo samostatný widget pro přehrávání médií a funkce One UI 3.0, jako např. přepracovaný design uživatelského rozhraní, vylepšené nativní aplikace nebo vylepšené widgety na zamykací obrazovce a always-on displeji, bezdrátový DeX, možnost přidat na obrazovku s hovory videa nebo vlastní obrázky, lepší možnosti nastavení klávesnice, možnost upravovat více kontaktů najednou nebo vylepšená stabilizace fotoaparátu a automatické ostření.

Související články

Dnes nejčtenější