Zavřít reklamu

Prvními zařízeními Samsungu, které dostaly bezpečnostní patch za měsíc březen, byly již koncem února telefony řady Galaxy Note 10. Krátce poté dorazily na různé další smartphony a tablety, včetně řady Galaxy S20, skládacího smartphonu Galaxy Fold, telefonu Galaxy A8 (2018) a tabletů Galaxy Tab S7 a S7+. Jeho nejnovějším příjemcem je řada Galaxy Note 20.

Softwarový update s nejnovější bezpečnostní záplatou nese firmwarovou verzi N98xBXXS1DUC1 a má velikost něco přes 166 MB. V tuto chvíli je dostupný na evropských trzích, na další by se měl dostat v následujících dnech. Kromě bugů, které opravil Google, patch řeší tři kritické vulnerability související s čipsetem Exynos 990 a přináší 16 dalších oprav pro chyby nalezené v zařízeních Galaxy.

Pokud jste novou aktualizaci na svůj Galaxy Note 20 nebo Note 20 Ultra ještě neobdrželi, můžete ji zkusit zkontrolovat manuálně otevřením menu Nastavení, zvolením možnosti Aktualizace softwaru a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Řada Galaxy Note 20 byla uvedena na trh loni v létě s Androidem 10 a nadstavbou One UI 2. V prosinci na ni Samsung vydal aktualizaci s Androidem 11 a nadstavbou One UI 3.0. Před několika týdny také obdržela nadstavbu One UI 3.1 s několika novými funkcemi.

Související články

Dnes nejčtenější