Zavřít reklamu

Jen několik hodin poté, co Samsung začal vydávat update s uživatelskou nadstavbou One UI 3.1 na skládací smartphony Galaxy Z Flip, Z Flip 5G a Z Fold 2, dorazil na další zařízení – telefony řady Galaxy Note 20. V tuto chvíli jej dostávají uživatelé v Německu a Rusku.

Nová aktualizace podle toho, jestli je distribuována v Německu nebo Rusku, nese firmwarovou verzi N98xxU1DUB5 či N98xxU1DUB6. Jako vždy by se měla brzy – v řádu maximálně týdnů – rozšířit do dalších zemí světa.

Update na Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra přináší menší změny v designu uživatelského rozhraní a nové funkce, včetně technologii blockchain využívající aplikace na přenos dat Private Share, nástroje na mazání předmětů z fotografií Object Eraser, vylepšeného fotografického režimu Single Take nebo možnosti odstranit z fotografií data o poloze při jejich sdílení. Funkce jako Pohled režiséra nebo služba Google Discover však chybějí, jelikož jde o exkluzivity telefonů nové vlajkové řady Galaxy S21.

Jako vždy si můžete dostupnost nového updatu zkontrolovat otevřením menu Nastavení, zvolením možnosti Aktualizace softwaru a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Související články

Dnes nejčtenější

.