Zavřít reklamu

Nadcházející update pro první Samsung Galaxy Fold přinese do telefonu řadu funkcí, kterými se zatím pyšní pouze jeho o rok mladší nástupce. Vyladěný Fold 2 už nebyl experimentem, ale pokračováním relativně úspěšného modelu. Jako takový tak přišel se řadou vlastností, které majitelům druhého Foldu usnadňují každodenní používání přístroje. Většina z nich využívá předností rozloženého telefonu a tím vzniklého prostorného displeje o úhopříčce 7,3 palce. Zatím neznáme datum, kdy se update do telefonů dostane.

Největší novinkou je pro majitele prvního Foldu možnost přenášet desktopový mód telefonu na obrazovku kompatibilní televize. Wireless Dex umožňuje udělat z mobilu plnohodnotné zařízení pro práci. A aby byla zkušenost věrná pracovnímu nasazení jeho uživatelů, dokáže se nově první Fold proměnit v setsakra drahý touchpad. Samsung dále umožní spuštění až tří aplikací na displeji najednou. Fold k tomu nabízí dostatečné mnoství místa.

Další novinky se týkají fotografických možností přístroje. Prvnímu Foldu přibude do výbavy Capture View mód, který dovolí mobilním fotografům nahlédnout až na pět různých záběrů jedné fotografie na levé části rozloženého displeje. Pokud preferujete spíše pohyblivé obrázky, dočkáte se na prvním Foldu vylepšených analytických nástrojů, natáčení videa v poměru 21:9 a podporu zachycení v při rychlosti 24 snímků za sekundu. Z druhého Foldu se na starší přístroj podívá také funkce Single Take, která dokáže při pořizování obrazu uživateli poradit, který záběr je nejlepší.

Související články

Dnes nejčtenější