Zavřít reklamu

Aktualizaci s uživatelskou nadstavbou One UI 3.1 začal dostávat tablet Samsung Galaxy Tab S6. Očekávalo se přitom, že se tak stane až v květnu. V tuto chvíli jej dostávají uživatelé v Německu.

Nový update je podle všeho zatím omezen na LTE verzi tabletu. Nese firmwarovou verzi T865XXU4CUB7 a má velikost kolem 2,2 GB. Jeho součástí je březnový bezpečnostní patch. V tuto chvíli je dostupný pro uživatele v Německu, v brzké době by se však měl rozšířit do dalších koutů světa. Stejně tak by měl zanedlouho dorazit na verzi s Wi-Fi.

Aktualizace s nejnovější verzí nadstavby na Galaxy Tab S6 přináší vylepšené uživatelské rozhraní a řadu dalších vylepšení a funkcí. Aplikace Samsung Keyboard dostala podporu pro více jazyků a tablet nyní může využít funkce Auto Switch, pokud jej uživatelé používají ve spojení s bezdrátovými sluchátky Galaxy Buds Pro.

One UI 3.1 již obdržela řada zařízení Samsungu, včetně telefonů řad Galaxy S20, Note 20 a Note 10, ohebných telefonů Galaxy Fold, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Flip a Galaxy Z Flip 5G, smartphonu Galaxy S20 FE nebo tabletů vlajkové řady Galaxy Tab S7.

Související články

Dnes nejčtenější