Zavřít reklamu

Samsung začal pro svá nová plně bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Pro v krátké době vydávat již druhý firmwarový update. Nová aktualizace zlepšuje zejména výkon funkce ANC, tedy aktivního potlačení hluku.

Nový update přichází s firmwarovou verzí R190XXU0AUA5, má velikost 2,2 MB (shodou okolností jako minule) a v tuto chvíli ji dostávají uživatelé v USA. Kromě toho, že vylepšuje výkon ANC, zlepšuje také výkon funkce Ambient Sound a rychlost přepínání režimu Voice Detect. Předchozí patch přinesl např. možnost upravovat zvukovou rovnováhu mezi levým a pravým kanálem.

Opět pro připomenutí – sluchátka Galaxy Buds Pro nabízejí 360° zvuk, dotykové ovládání, výdrž se zapnutým ANC a hlasovým asistentem Bixbym 5 hodin (s nabíjecím pouzdrem až 18 hodin), odolnost proti potu, dešti i ponoření do vody (konkrétně vydrží vydrží 30minutový ponor do hloubky až 1 metru), podporu standardu Bluetooth 5.0, USB-C port, technologii rychlého nabíjení Qi, podporu bezdrátového sdílení energie, kompatibilitu s aplikací SmartThings a samozřejmě také špičkovou kvalitu zvuku, který vyladili inženýři ze společnosti AKG.

Sluchátka jsou k mání v černé, fialové a černé barvě a u nás stojí 5 999 Kč. Kupovat je můžete z této stránky.

Související články

Dnes nejčtenější

.