Zavřít reklamu

Jak si možná vzpomínáte, telefony řady Galaxy S20 byly velmi drahé, když v březnu vstoupily do prodeje, což vyvolalo kritiku zákazníků po celém světě. Podle posledních neoficiálních zpráv si ji však Samsung vzal k srdci a u některých modelů příští vlajkové řady Galaxy S21 prý nasadí nižší cenu.

S informacemi o cenách přišel web GalaxyClub, jehož zdroje se v minulosti ukázaly být spolehlivé. Podle něj bude stát základní model Galaxy S21 879 eur (zhruba 23 tisíc korun), Galaxy S21+ 1079 eur (něco přes 28 tisíc Kč) a S21 Ultra prý ponese cenovku 1 399 eur (přibližně 36,5 tisíc korun). Ceny se týkají variant se 128 GB vnitřní paměti. Web upozorňuje, že kvůli různé výši dani z přidané hodnoty se ceny v jednotlivých evropských zemích mohou o něco lišit.

Pro připomenutí – model Galaxy S20 stál při uvedení na trh 999 eur a „pluskový“ model 1099 eur, jejich nástupci by se tedy měli prodávat o 120, resp. 20 eur levněji. Naopak nová Ultra by měla stát o 50 eur více než její předchůdkyně. Samsung údajně jednu chvíli zvažoval, že u nového nejvyššího modelu nasadí nižší cenu, podle všeho si to však nakonec rozmyslel.

Jak z našich předcházejících novinek víte, řada Galaxy S21 bude uvedena na scénu 14. ledna příštího roku a do prodeje by se měla dostat na konci téhož měsíce.

Dnes nejčtenější

.