Zavřít reklamu

Včera jsme vám přinesli vůbec první video telefonu z řady Galaxy S21 – Galaxy S21+ a už dnes tady máme další video a to od stejného autora. Tentokrát se však všemi očekávaný smartphone objevil po boku jeho budoucího největšího soupeře a tím není nikdo jiný než iPhone 12 Pro Max.

Díky dnešnímu úniku máme jasno v tom, jak bude Galaxy S21+ velký, vypadá to, že se rozměry bude velmi podobat svému rivalovi z dílny jablečné společnosti. Pokud bychom chtěli být konkrétní, můžeme počítat s rozměry 161,5 x 75,6 x 7,85 milimetrů, iPhone 12 Pro Max nabízí 160.8 x 78.1 x 7.4 mm. Oba telefony pak shodně disponují displejem o velikosti 6,7 placů.

Na začátku videa si můžeme prohlédnou Galaxy S21+ ze všech stran, bohužel video není pořízeno za úplně nejlepších světelných podmínek, nicméně jelikož se jedná opět o černé provedení smartphonu, není v tomto ohledu co nového se dozvědět. K naší smůle na videu nespatříme v akci ani novou čtečku otisků prstů. Další část videa se pak točí kolem fotoaparátu, respektive výsledných snímků. Na Galaxy S21+ i iPhone 12 Pro Max byla vyfocena stejná fotka, která je nám i přiblížena, abychom mohli obě fotografie lépe posoudit. Ve včerejším videu se jeho autor zmiňuje, že fotoaparát Galaxy S21+ není úplně fantastický a odkazuje při tom na vysokou saturaci barev, zejména pak modré a zelené. Koneckonců, to můžete na dnes zveřejněném snímku sami vidět. Důležité je brát v potaz, že testovací jednotka Galaxy S21+, která je zachycena na videu, nemusí obsahovat finální software. Který telefon podle vás fotí lépe? Dejte nám vědět v komentářích pod článkem.

Související články

Dnes nejčtenější