Zavřít reklamu

Jen pár dní poté, co se na internetu objevily první rendery chystaných plně bezdrátových sluchátek Samsungu Galaxy Buds Pro ve světle fialové barvě (Phantom Violet), do éteru pronikly jejich další obrázky, které je tentokrát ukazují ve stříbrném barevném provedení (Phantom Silver). Únik má opět na svědomí prověřený leaker Evan Blass.

Blass kromě zveřejnění nových tiskových renderů sluchátek potvrdil, o čem se již nějakou dobu spekuluje, a to že Galaxy Buds Pro budou uvedena na scénu v lednu příštího roku spolu s novou vlajkovou smartphonovou řadou Galaxy S21 (S30).

 

Z nových i předešlých obrázků vyplývá, že po designové stránce budou Galaxy Buds Pro více připomínat sluchátka Galaxy Buds+ než novější Galaxy Buds Live, nabíjecí pouzdro se však více podobá pouzdru druhých sluchátek.

Podle dosavadních neoficiálních informací bude pouzdro disponovat baterií s kapacitou 472 mAh (stejnou mají i Galaxy Buds Live) a sluchátka prý dostanou do vínku podporu Bluetooth 5.0 a kodeku AAC, dotykové ovládání, doprovodnou smartphonovou aplikaci, nabíjení přes port USB-C, rychlé nabíjení a bezdrátové nabíjení standardu Qi a v neposlední řadě lepší kvalitu zvuku. Kromě toho se spekuluje o podpoře aktivního potlačení okolního hluku nebo vylepšeném režimu Ambient.

Dnes nejčtenější

.