Zavřít reklamu

Na stránkách Samsungmagazine.eu vás již nějakou dobu informujeme o tom, jak by měla vypadat budoucí bezdrátová sluchátka z produkce Samsungu a jaké funkce by měla nabídnout. Nejnovějším přírůstkem mezi zprávy tohoto typu je nejnovější (údajný) únik připravovaných Galaxy Buds Pro, na kterém se ukazuje podoba sluchátek i nabíjecího pouzdra.

První zprávy o tom, že se společnost Samsung chystá spolu se smartphonem Galaxy S21 představit také svá zbrusu nová bezdrátová sluchátka, se objevily na internetu již před několika týdny. Další zprávy posléze potvrdily, že novinka s největší pravděpodobností ponese název Galaxy Buds Pro. Nyní se na webu objevil únik, který údajně ukazuje reálnou podobu budoucích bezdrátových sluchátek od Samsungu. Firma sice ještě oficiálně neoznámila datum jejich příchodu, podle dostupných zpráv by ale sluchátka měla být představena v lednu příštího roku.

 

Únik má na svědomí leaker s přezdívkou @evleaks (Evan Blass)

, který je v komunitě obecně považován za spolehlivého. Na fotografiích můžeme vidět, že se budoucí Galaxy Buds Pro v mnohém podobají modelu Galaxy Buds+ spíše než Galaxy Buds Live. Oproti tomu pouzdro sluchátek je více podobné nabíjecímu pouzdru Galaxy Buds Live. Pouzdro by mělo být opatřené baterií s kapacitou 472mAh, sluchátka by se měla dočkat výrazně vylepšeného Ambient režimu, a měla by také nabídnou bohatší zážitek z poslechu. Spekuluje se také o možné podpoře funkce aktivního potlačení okolního hluku, kterou nabízí například model Galaxy Buds Live. O ceně se zatím můžeme pouze dohadovat. Mluví se ale o možnosti, že společnost Samsung nabídne sluchátka Galaxy Buds Pro v rámci předobjednávek smartphonu Galaxy S21.

Dnes nejčtenější

.