Zavřít reklamu

Společnost Samsung Electronics dnes na Samsung Unpacked uvedla nové hodinky Galaxy Watch 3 spolu s bezdrátovými sluchátky Galaxy Buds Live. Na co se můžete u nejžhavějších novinek těšit?

Galaxy Watch 3

Galaxy Watch 3 se vyznačují typickým kulatým ciferníkem s tlačítky pro ovládání a ovládacím kroužkem. K dostání budou ve verzi s průměrem 41 mm a 45 mm, na výběr bude z barevných variant Rose Gold, Silver a Black. Rose Gold bude k dostání pouze ve velikosti 41 mm, Black pro změnu pouze v 45 mm variantě. Kromě funkce detekce spánku, stresu, srdečních funkcí či rozpoznání pádu dokáží Samsung Galaxy Watch 3 sledovat také míru okysličení krve. Samozřejmostí jsou notifkace a platební služby. Hodinky nabízí odolnost třídy IP68 a oproti svému předchůdci jsou dokonce o 15 % lehčí, což jistě ocení nejen sportovci. Na jedno nabití slibují při běžném provozu výdrž 56 hodin, o přísun energie se stará baterie s kapacitou 340 mAh. Verze s 45 mm ciferníkem vás vyjde na 12 499 korun a 41 mm verze na 11 499 korun.

Výborným doplňkem k novým hodinkám a smartphonu mohou být skutečně bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live. Díky speciálnímu tvaru budou skvěle držet v uších a zároveň zaručí ještě lepší izolovanost od okolního hluku. K dostání budou v bílé, černé a měděné barvě, cena bude činit 5499 korun. Kromě funkce aktivního potlačení okolního hluku nabízí Galaxy Buds Live možnost aktivace asistentky Bixby nebo zajímavá funkce s názvem Voice Pickup Unit – ta snímá pohyb vaší čelisti a převádí ho na hlasové signály s cílem vylepšit kvalitu snímaného hlasu. Galaxy Buds Live budou tedy ideální nejen pro poslech hudby, ale také pro hlasové hovory.

Související články

Dnes nejčtenější

.