Zavřít reklamu

Služba Samsung TV Plus, která umožňuje bezplatné sledování desítek televizních kanálů různého zaměření, rozšířila svou podporu na další smartphony Galaxy. Nově ji podporují ohebné telefony, předloňské vlajkové lodě a také několik modelů řady Galaxy A.

Streamovací aplikace Samsung TV Plus původně vznikla jako funkce pro chytré televizory Samsungu s cílem umožnit zákazníkům sledovat vybraný živý a on-demand obsah, aniž by se museli připojovat ke kabelové televizi nebo se přihlašovat k placeným videoslužbám typu Netflix. Letos v září ji spustil na vybraných smartphonech, konkrétně na modelech řad Galaxy Note 20, Galaxy S20, Galaxy Note 10 a Galaxy S10. Ty nyní doplňují zařízení Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Flip, první Galaxy Fold, Galaxy S9, Galaxy S9+, Galaxy Note 9 a také Galaxy A51, Galaxy A51 5G a Galaxy A71 5G.

Služba v tuto chvíli není dostupná v Česku (a potažmo v zemích střední Evropy), Samsung však nedávno ohlásil, že příští rok se rozšíří na další evropské trhy. Není tedy vyloučeno, že se to bude týkat i nás. V rámci starého kontinentu služba v současnosti funguje například v Německu, Francii, Itálii nebo Španělsku. Jinak je dostupná mimo jiné v Severní Americe nebo Jižní Koreji.

Aplikace momentálně nabízí již přes 150 kanálů, nicméně nabídka se na jednotlivých trzích liší.

Dnes nejčtenější

.