Zavřít reklamu

Možná si vzpomenete, že jsme vás přibližně před měsícem informovali o tom, že Samsung u budoucí vlajkové lodě – řady Galaxy S21 nepřibalí klasická sluchátka, nýbrž úplně nová bezdrátová. Současně se na internetu objevily zprávy o nových bezdrátových sluchátkách, která jihokorejská společnost údajně připravuje, pravděpodobně se jedná o jedno a totéž zařízení. Nedávno jsme mohli také zahlédnout informace o kapacitě baterie těchto ještě nepředstavených sluchátek. Nyní světlo světa spatřil únik o dalších vychytávkách, na které se budeme moci těšit.

Bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+ byla vybavena funkcí okolního zvuku, díky které jste mohli slyšet co se děje v okolí, kdykoli to bylo nutné. Následující sluchátka – Galaxy Buds Live přinesla úplně jinou technologii – ANC, tedy aktivní potlačení okolního zvuku, která zajišťuje, že je slyšet jen přehrávaný obsah a ne zvuky z okolí. Bezdrátová sluchátka, která Samsung odhalí společně s Galaxy S21 by však měla podporovat obě zmíněné vychytávky. Doufejme, že se Samsung poučí ze svých chyb a obě „fíčury“ vylepší, protože ani jedna z nich není úplně dokonalá.

Poslední dnešní novinkou je design sluchátek, ten by měl být stejný jako u sluchátek GalaxyBuds, bude se tedy jednat o klasická špuntová sluchátka. A už nyní „víme“, že budou mít na svém kontě jedno prvenství – stanou se prvními bezdrátovými sluchátka s tímto designem, která budou podporovat technologii potlačení okolního hluku.

Prozatím na internet neunikly žádné fotografie ani rendery chystaných sluchátek, ale to se jistě brzy změní a uvidíme, jak moc se budou odlišovat od současných Galaxy Buds. Neznáme vlastně ani přesný název oněch sluchátek, některé informace hovoří o tom, že Samsung z jejich názvu vypustí slovo „Galaxy“, některé zprávy zase mluví o názvu Galaxy Buds Beyond, kde je pravda zjistíme nejpozději 14. ledna příštího roku, kdy bychom se měli dočkat oficiálního odhalení série Galaxy S21.

Dnes nejčtenější

Další články