Zavřít reklamu

Jak jsme koncem října informovali, Samsung pravděpodobně chystá spolu s řadou Galaxy S21 (S30) představit nová plně bezdrátová sluchátka s názvem Buds Beyond (některé zprávy hovoří o Galaxy Buds Beyond). Nyní do éteru pronikla první konkrétní informace o nich, budou prý mít kapacitu baterie 472 mAh.

Údaj o kapacitě baterie se dostal ven prostřednictvím čínské certifikační značky CCC (China Compulsory Certification). Pokud je vám hodnota 472 mAh povědomá, nemýlíte se – úplně stejnou kapacitou disponují i sluchátka Galaxy Buds Live. To spolu s kódovým označením EB-BR190ABY (Galaxy Buds Live nesou označení EB-BR170ABU) naznačuje, že nová sluchátka by mohla být jen upgradem letos v srpnu vydaných „bezdrátů“.

 

O (Galaxy) Buds Beyond v tuto chvíli není známo více informací. Pokud by ale šlo skutečně jen o vylepšení zmíněných Galaxy Buds Live, patrně nemůžeme očekávat dramaticky odlišný design nebo nové funkce typu aktivní potlačení hluku. Vzhledem k tomu, jak málo toho o nich zatím víme, to však samozřejmě může být i úplně jinak.

Ať už nová sluchátka budou jakákoli, budou pravděpodobně uvedena na scénu po boku nové vlajkové smartphonové řady Galaxy S21, která by měla být veřejnosti odhalena v lednu příštího roku („kuloáry“ hovoří o začátku nebo polovině měsíce).

Dnes nejčtenější

.