Zavřít reklamu

Od představení posledních bezdrátových sluchátek – Galaxy Buds Live z dílny společnosti Samsung uběhlo sotva pár měsíců a už se objevují první „úniky“ informací o další generaci, alespoň to tak vypadá. Jihokorejský technologický gigant uvedl tento rok na trh, kromě již zmíněných Buds Live, také sluchátka Galaxy Buds+, ty jsou vylepšenou verzí první generace bezdrátových sluchátek Galaxy Buds. Je tedy možné, že se skutečně blíží příchod dalších sluchátek?

Server SamMobile zjistil, že si Samsung zažádal o ochrannou známku u britského Úřadu duševního vlastnictví. Tato žádost napovídá, že by se chystaná bezdrátová sluchátka mohla jmenovat Galaxy Buds Sound. Tedy předpokládáme, že se jedná o bezdrátová sluchátka, protože jihokorejská společnost používá označení „Buds“ pouze  pro bezdrátová sluchátka. Ačkoli v přihlášce samotné je uvedeno v kolonce „Třídy výrobků a služeb“ číslo 9, které znamená, že by se mohlo jednat v podstatě o jakýkoliv produkt – od brýlí na virtuální realitu, přes televize až po tiskárnu, je nepravděpodobné, že by se Samsung rozhodl použít přízvisko „Buds“ pro jiný výrobek, než právě bezdrátová sluchátka.

Žádost o ochrannou známku bohužel neodhaluje žádné detaily o chystaném zařízení. Není vlastně ani jisté, že se budou nová sluchátka nazývat Galaxy Buds Sound. Společnost Samsung si totiž před vydáním poslední generace bezdrátových sluchátek – Galaxy Buds Live udělit ochrannou známku na název „Bean“, což spoustu lidí donutilo domnívat se, že se sluchátka budou jmenovat Galaxy Buds Bean. Jakého zařízení a pojmenování se nakonec dočkáme, si budeme muset ještě nějakou dobu počkat, od zaregistrování jména Galaxy Buds uběhlo do představení produktu půl roku.

Související články

Dnes nejčtenější

.