Zavřít reklamu

Odborníci z iFixit si vzali na paškál nejnovější bezdrátová sluchátka od Samsungu Galaxy Buds+. Jak je u iFixit zvykem, byla sluchátka podrobena důkladnému rozebrání, které bylo zachyceno na video. Na rozdíl od řady jiných bezdrátových sluchátek jsou Galaxy Buds+ podle iFixit velmi dobře opravitelná. V testu tato sluchátka získala skvělé skóre 7 bodů z deseti možných, čímž o jeden bod předčila loňský model Galaxy Buds.

Sluchátka Galaxy Buds+ se vyznačují odolností třídy IPX2. Právě díky tomu jsou lépe opravitelná, protože při jejich výrobě nebyla použita žádná extrémně silná pojiva. Absenci lepidla tak mohou uživatelé vděčit za to, že lze sluchátka snadno rozebrat, opravit a opět sestavit. Svou vnitřní strukturou se sluchátka Galaxy Buds+ ve velké míře podobají loňskému modelu, vnitřní prostor je ale lépe využit. Sluchátka jsou na jedné straně vybavena 0,315Wh baterií EVE a osazena hlavní deskou plošných spojů (PCB), druhá polovina každého ze sluchátek zase obsahuje kontakty pro nabíjení, senzor přiblížení a vylepšené ovladače.

Vnitřek nabíjecího pouzdra na Galaxy Buds+ příliš mnoho změn nezaznamenal. Vzhledově se velmi podobá pouzdru k loňským Galaxy Buds, je vybavené naprosto stejnou baterií, a deska plošných spojů je v něm upevněna za pomoci šroubků. Mezi deskou a cívkou pro bezdrátové nabíjení je umístěna 1,03 Wh baterie.

SM-R175_006_Case-Top-Combination_Blue-scaled

Dnes nejčtenější

.