Zavřít reklamu

Včera jsme vám přinesli zprávu o velikosti hodinek samotných, jejich displejů a o kapacitách baterií. Poslední velkou neznámou byl design hodinek, na internetu se totiž neobjevil jediný render. Před chvílí však unikly rovnou fotografie obou modelů, ty naleznete v galerii.

Snímky máme k dispozici díky webu korejsķého regulačního úřadu NRRA, u kterého oba modely Galaxy Watch 3 získaly certifikaci. První fotografie zachycuje 41mm variantu, druhá 45mm provedení, obě pravděpodobně vyrobené z ušlechtilé oceli. Je na první pohled vidět, že velká designová revoluce se nekoná, vzhled totiž vychází ze současné generace Galaxy Watch. Můžeme si však všimnout tenčí fyzické otočné lunety, které disponuje, alespoň u menšího modelu, stejným „vroubkováním“, jako luneta Galaxy Watch, manipulace s ní by tak měla být stejně pohodlná. Změnou prošla také tlačítka na stranách hodinek, ta už nebudou obdélníková, ale kulatá.

Poslední velké tajemství chytrých hodinek Galaxy Watch bylo odhaleno a jihokorejský technologický gigant nás tak může překvapit nejspíš už jen softwarovými vychytávkami nebo nabídkou vyměnitelných pásků.

Hodinky Galaxy Watch 3 by měl Samsung představit v červenci tohoto roku společně s bezdrátovými sluchátky Galaxy Buds Live, přibližně měsíc před smartphony řady Galaxy Note 20 a skládacím telefonem Galaxy Fold 2. Jihokorejská společnost by také měla odhalit tablety Galaxy Tab S7 a Tab S7+ – konkurenta iPadu Pro od Applu, otázkou zůstává, s kterými výše zmíněnými zařízeními jihokorejci tablety odhalí.

Související články

Dnes nejčtenější

.