Zavřít reklamu

Samsung je v současnosti zaneprázdněn vydáváním aktualizace s nadstavbou One UI 6.1 na starší zařízení Galaxy. I tak si našel čas na novou aktualizaci pro Galaxy Watch, která na ně přináší unikátní sadu ciferníků naší sluneční soustavy s názvem Galaxy Time.

Samsung se spojil s Evropskou kosmickou agenturou (ESA), aby uživatelům Galaxy Watch poskytl zcela novou kolekci ciferníků inspirovaných reálnými vesmírnými daty, která jim umožní vyměnit jejich standardní ciferník za ciferník založený na vědecké přesnosti. Výsledkem této spolupráce je osm nových ciferníků, z nichž každý představuje konkrétní planetu naší sluneční soustavy. Nutno říci, že vypadají velmi působivě.

Každý ciferník zobrazuje skutečnou rotaci planety a odráží jedinečnou délku jejího dne. Kromě toho ukazuje podrobnosti o ročních obdobích planet, počtu měsíců a vzdálenosti od Slunce i Země, přičemž poloha každé planety je díky datům z ESA na sekundu přesná.

Sadu ciferníků Galaxy Time si můžete stáhnout z Obchodu Play. Dodejme jen, že je určena pro Galaxy Watch běžící na operačním systému Wear OS (tedy řady Galaxy Watch6, Watch5 a Watch4).

Dnes nejčtenější

.