Zavřít reklamu

Samsung má letos představit novou generaci svých chytrých hodinek Galaxy a podle novějších úniků tak učiní již začátkem léta. Nyní o ní unikly nové neoficiální informace, které jsou velmi potěšující (pokud jsou tedy pravdivé).

Podle nejnovějších úniků Samsung letos nenabídne obvyklé dvě varianty nových hodinek, ale tři. Není však jasné, jak se budou jmenovat. Dosud se spekulovalo o tom, že korejský obr letos představí Galaxy Watch7 a Watch7 Classic. Modely nové řady mají každopádně oproti řadě Galaxy Watch6 nabídnout dvojnásobně úložiště, tedy 32 GB, takže by uživatelé měli mít podstatně větší prostor pro ukládání offline hudby pro venkovní cvičení i pro instalaci aplikací a ciferníků.

Samsung prý také u řady Galaxy Watch7 mění schéma označování modelů. První varianta má nést modelová čísla SM-L300 a SM-L305, další varianta pak označení SM-L310 a SM-L315, zatímco nejvyšší variantu prý korejský obr vede pod modelovými čísly SM-L700 a SM-L705. Čísla modelů končící číslem 5 mohou být ty podporující mobilní připojení a eSIM.

V této souvislosti připomeňme, že se spekuluje o tom, že Samsung letos představí ještě jedny hodinky, a to „odlehčený“ model Galaxy Watch s přídomkem FE. Ten bude svými specifikacemi údajně zapadat někam mezi Galaxy Watch5 a Watch4. Jestli bude odhalen spolu s řadou Galaxy Watch7, nebo samostatně, v tuto chvíli není jasné.

Pak tu máme ještě jeden únik týkající se Galaxy Watch. V poslední době se také spekuluje o tom, že Samsung pracuje na „supervlajkových“ hodinkách s názvem Galaxy Watch Ultra (zřejmě po vzoru Apple Watch Ultra nebo jeho nejvyšší smartphonové řady Galaxy S Ultra), které by mohl uvést na scénu příští rok. To nyní potvrdil známý leaker Revegnus, podle nějž se hodinky budou chlubit microLED panelem. To znamená, že řada Galaxy Watch7 by se měla „spokojit“ s obrazovkami typu Super AMOLED.

Dnes nejčtenější

.