Zavřít reklamu

V poslední době se čím dál více spekuluje o tom, že příští vlajková řada Samsungu Galaxy S24 bude představena již v lednu. Některé úniky uvádějí i přesné datum 17. ledna. A nyní se zdá, že toto datum nyní potvrdil sám Samsung, a navíc unikly informace o předobjednávkách a dostupnosti nových „vlajek“.

Jak s odkazem na své zdroje uvedl obvykle velmi dobře informovaný web The Elec, Samsung neoficiálně potvrdil, že svou příští vlajkovou řadu Galaxy S24 odhalí 17. ledna. Bude to tedy zhruba dva týdny dříve, než byla představena letošní řada Galaxy S23. Předobjednávky pro Galaxy S24, S24+ a S24 Ultra prý budou spuštěny ihned po jejich uvedení na scénu.

Web kromě toho odkryl, že ti, kdo si nové „vlajky“ korejského obra předobjednají, je začnou dostávat mezi 26. a 30. lednem. Obecný prodej řady Galaxy S24 má pak začít 30. ledna (v případě řady Galaxy S23 to bylo 17. února).

Samsung podle webu posunul uvedení řady Galaxy S24 o patnáct dní dříve, aby lépe konkuroval řadě iPhone 15 a zlepšil své finanční výsledky za první čtvrtletí příštího roku. Jeho nové vlajkové telefony budou mít nejen špičkový výkon, který obstarají čipsety Snapdragon 8 Gen 3 a Exynos 2400, ale budou i mnohem chytřejší, a to díky funkcím generativní umělé inteligence.

Špičkové Samsungy s bonusem až 10 000 Kč koupíte zde

Dnes nejčtenější

.