Zavřít reklamu

Zdá se, že Samsung testuje novou aktualizaci firmwaru pro řadu Galaxy S23. Nemáme na mysli testovací sestavení nadstaveb One UI 5.1.1 či One UI 6.0, ale to, které by korejský obr mohl na řadu vydat již v červnu.

Tato aktualizace, kterou objevil na testovacích serverech Samsungu známý leaker Tarun Vats, nese firmwarovou verzi S91xBXXU2AWEB. V tuto chvíli je příliš brzy na to říci, jaké změny by mohla přinést, nicméně se blíží konec měsíce, což pravděpodobně znamená, že Samsung již nyní pro řadu Galaxy S23 připravuje nový bezpečnostní patch. Samsung je obvykle prvním, kdo vydává nové měsíční bezpečnostní záplaty, a většinu času v tomto ohledu poráží i Google. Vzhledem k jeho minulosti v této oblasti by nebylo překvapivé, kdyby začal červnovou bezpečnostní záplatu vydávat ještě tento měsíc.

Kromě vylepšeného zabezpečení by tato příští aktualizace mohla přinést také vylepšení fotoaparátu Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra. Jejich fotoaparát má totiž problém s HDR, který se projevuje za určitých světelných podmínek podivnými obrysy kolem předmětů.

Samsung před pár týdny potvrdil, že na opravě tohoto problému pracuje, a dodal, že oprava bude zahrnuta v příští firmwarové verzi. Je tak velmi pravděpodobné, že měl na mysli právě červnový bezpečnostní patch.

Řadu Galaxy S23 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.