Zavřít reklamu

Samsung začal distribuovat novou aktualizaci softwaru pro řadu Galaxy S23, která přináší zajímavou funkci nabízející flexibilitu při vašich videohovorech. Umožňuje totiž uživatelům přenášet videohovory z telefonů Galaxy S23 do kompatibilního tabletu Galaxy. Podle leakera Ice Universe vydala společnost tuto aktualizaci jako první v Číně. 

Nová aktualizace softwaru pro Galaxy S23, Galaxy S23+ a Galaxy S23 Ultra přichází s firmwarem verze S91x0ZCU1AWD3. Aktualizace o velikosti 362,12 MB je stále založena na uživatelském rozhraní One UI 5.1 a obsahuje starou bezpečnostní záplatu z února 2023. Přináší však funkci, která uživatelům umožňuje streamovat videohovor ze zařízení Galaxy S23 do zařízení Galaxy Tab přihlášeného ke stejnému účtu a které je ve stejné síti Wi-Fi.

Tuto funkcionalitu mohou mnozí znát ze světa ekosystému Applu, kde to běžně funguje s FaceTimem mezi iPhony, iPady a počítači Mac. Jaké aplikace to však budou umět na zařízeních Samsungu, společnost neupřesnila. Jistě se dá tušit, že to bude minimálně případ nativní aplikace, pravděpodobně ne WhatsAppu nebo Google Meet. Očekává se, že brzdy Samsung přinese do řady Galaxy S23 další optimalizace zaměřené na fotoaparát (včetně oprav problémů s HDR bloomingem), a to s druhou aktualizací z května 2023 nebo aktualizací z června 2023. 

Ty nejlepší telefony Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.