Zavřít reklamu

Samsung vydal balíček Galaxy S23 Ultra Limited Edition. Je dostupný ve Vietnamu a zahrnuje telefon Galaxy S23 Ultra, hodinky Galaxy Watch5 a 15W superrychlou bezdrátovou nabíječku Duo.

Balíček Galaxy S23 Ultra Limited Edition neobsahuje žádné speciální nebo unikátní barvy či kombinace. Galaxy S23 Ultra má černou barvu (oficiálním názvem Phantom Black), zatímco 44mm hodinky Galaxy Watch5 jsou dodávány v modré. Jedná se o Bluetooth verzi bez LTE. A konečně, nabíječka Wireless Charger Duo se dodává také v černé barvě.

Jedinou speciální věcí na tomto balíčku je jeho cena. Nabízí se totiž pouze za 31 990 000 vietnamských dongů (zhruba 29 400 Kč) místo 41 130 000 dongů (přibližně 37 800 Kč). Balíček se bude v zemi nabízet až do konce měsíce, přičemž je zde dostupný prostřednictvím maloobchodního partnera Samsungu Shopee. Jestli korejský obr hodlá tuto nebo podobnou limitovanou edici vydat na jiných trzích, není v tuto chvíli známo, je to ale velice nepravděpodobné.

Galaxy S23 Ultra je zřejmě nejlepší vlajkovou lodí, kterou kdy Samsung uvedl na trh. Nabízí mimo jiné fantastický displej, extrémní výkon, excelentní fotosestavu a nadprůměrnou výdrž baterie (více viz naše recenze). Galaxy Watch5 jsou zase skvělým fitness nástrojem s dlouhou výdrží baterie. Obě zařízení budou mezi prvními, které později v tomto roce dostanou aktualizaci s One UI 6.0, resp. One UI 5 Watch.

Galaxy S23 Ultra koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.