Zavřít reklamu

Google před pár dny na telefony Pixel vydal první betaverzi Androidu 14 a za pár měsíců Samsung učiní totéž u zařízení Galaxy. Android 14 bude v zařízeních korejského obra „obalen“ nadstavbou One UI 6.0. Jakmile beta testování skončí, Samsung začne pro veřejnost vydávat stabilní verzi Androidu 14 a One UI 6.0. Které zařízení Galaxy však aktualizaci s Androidem 14/One UI 6.0 dostane jako první?

Jak už fanoušci Samsungu vědí, prvním zařízením Galaxy, které dostane další velký upgrade One UI, bude aktuální vlajková řada Galaxy S23, pokud se tedy korejský gigant bude držet trendu, který před několika lety nastolil. Totéž platí pro betaverzi One UI 6.0. Majitelé telefonů Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra budou moci nový software otestovat dříve než kdokoli jiný prostřednictvím beta programu One UI 6.0.

Stejně jako v předchozích letech však Samsung rozšíří beta program na další vlajkové lodě, včetně nových skládacích smartphonů Galaxy Z Fold5 a Z Flip5, které představí později v tomto roce, a všech „vlajek“ Galaxy S, Galaxy Note a dalších skládaček, které mají na One UI 6.0 nárok. Přístup k beta programu nadstavby by mohly také získat některé telefony střední třídy, jako je Galaxy A53 5G a A54 5G.

První betaverzi One UI 6.0 by mohl Samsung začít vydávat v srpnu, protože beta nadstavby One UI 5.0 debutovala na začátku srpna minulého roku. Stabilní verze by se měla k veřejnosti dostat na podzim.

Řadu Galaxy S23 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.