Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 24. do 28. dubna obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně jde o Galaxy S20 FE 5G, Galaxy A32 5G a Galaxy A31.

Na všechny výše zmíněné smartphony začal Samsung vydávat dubnový bezpečnostní patch. U Galaxy S20 FE 5G nese aktualizace firmwarovou verzi G781BXXU5HWCH a jako první dorazila do některých evropských zemí, u Galaxy A32 5G verzi A326BXXS5CWD5 a jako první byla dostupná mimo jiné v Česku a na Slovensku a u Galaxy A31 verzi A315GDXS2DWD1 a jako první „přistála“ v některých zemích Střední a Jižní Ameriky. Součástí aktualizace pro Galaxy S20 FE 5G je foto funkce Image Clipper, která byla původně exkluzivní pro řadu Galaxy S23 a která se postupně dostává na starší telefony Galaxy.

Dubnový bezpečnostní patch opravuje celkem sedm desítek vulnerabilit, z nichž 55 opravil Google a zbytek Samsung. Čtyři z těchto zranitelností byly označeny jako kritické. Většina chyb, které opravil korejský obr, se našly v zařízeních Galaxy běžících na Androidu 11, 12 a 13. Opraveny byly mimo jiné exploity nalezené v čipsetech a modemových čipech Exynos, nesprávné ověření vstupu ve funkci CertByte, nesprávná autorizace ve službě SecSettings, nesprávné řízení přístupu ve funkcích SemClipboard, SLocatoin a Telephony nebo nesprávná autorizace ve widgetu Chytré návrhy.

Telefony Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.