Zavřít reklamu

Jak jste jistě zaznamenali, Samsung začal počátkem tohoto měsíce pro různé telefony a tablety Galaxy vydávat dubnovou bezpečnostní aktualizaci. Kromě zvýšené bezpečnosti přinesla také na některé telefony řady Galaxy S foto funkci Image Clipper. Nyní vyšlo najevo, že její součástí je ještě jedna funkce.

Zařízení s nadstavbou One UI 5.1 a nainstalovanou dubnovou bezpečnostní aktualizací mají nyní možnost přidat widget Galaxy Buds na zamykací obrazovku. V sekci widgetů pro zamykací obrazovku v rámci Nastavení je nyní uveden widget Galaxy Buds Pro Manager, který je ve výchozím nastavení vypnutý. Můžete jej zapnout pomocí přepínače vedle jeho názvu, a dokonce změnit jeho umístění na zamykací obrazovce.

Widget Galaxy Buds Pro Manager na zamykací obrazovce ukazuje potlačení hluku, dotykové ovládání a úroveň nabití baterie sluchátek. Pro zamykací obrazovku je však momentálně dostupný pouze widget pro sluchátka Galaxy Buds Pro, nikoli Galaxy Buds2 Pro.

Jestli je widget Galaxy Buds dostupný na zamykací obrazovce vašeho telefonu, můžete zjistit navigací do Nastavení→Zamknout displej→Pomůcky a poté zapnutím widgetu Galaxy Buds Pro Manager. Doufejme, že Samsung tuto funkci časem zpřístupní u všech svých bezdrátových sluchátek.

Dnes nejčtenější

.