Zavřít reklamu

Téměř magická foto funkce Image Clipper, která debutovala s nadstavbou One UI 5.1 na telefonech řady Galaxy S23 a nedávno dorazila na řadu Galaxy S22, je nyní dostupná pro řadu Galaxy A, přesněji řečeno pro model Galaxy A53 5G. Image Clipper umožňuje uživatelům snadno ořezávat předměty z fotek a vytvářet z nich například nálepky.

Image Clipper přichází na Galaxy A53 5G v Evropě prostřednictvím nové aktualizace, kterou mohou uživatelé identifikovat podle firmwarové verze A536BXXU5CWD1. Její dostupnost si mohou zkontrolovat navigací do Nastavení→Aktualizace softwaru a klepnutím na „Stáhnout a instalovat“.

Primárně je Image Clipper doplňkem aplikace Galerie, která uživatelům umožňuje klepnutím a podržením předmětů na fotografiích vytvářet nové obrázkové soubory nebo nálepky, jež si mohou uložit nebo sdílet s ostatními. Kromě toho je Image Clipper také integrován do webového prohlížeče Samsung Internet, což uživatelům umožňuje snadno zachytit jemně oříznuté obrázky na webových stránkách pomocí několika klepnutí na displej.

Lze očekávat, že Image Clipper dříve či později dorazí i na jiné telefony řady Galaxy A. Jako hlavní kandidáti se jeví Galaxy A54 5G, Galaxy A34 5G a Galaxy A33 5G.

Dnes nejčtenější

.