Zavřít reklamu

Samsung vydal svou loni představenou aplikaci pro úpravu fotek Galaxy Enhance-X na telefony své aktuální vlajkové řady Galaxy S23. V brzké době by měla dorazit (znovu) na řadu Galaxy S22 a později by mohla být zpřístupněna i na řadách Galaxy S21 a Galaxy A.

Galaxy Enhance-X je aplikací pro úpravu fotografií využívající umělou inteligenci, která nabízí snadný způsob, jak opravit jejich nedokonalosti. Jedním klepnutím mohou uživatelé na jakékoli fotce upravit jas, ostrost, HDR a barvy nebo upravit rysy obličeje. Aplikace jako první vyšla loni v létě pro řadu Galaxy S22, krátce nato však bez vysvětlení zmizela a pro loňskou „vlajku“ od té doby není dostupná.

Korejský obr však prostřednictvím svého domácího komunitního fóra oznámil, že aplikace bude pro Galaxy S22 opět zpřístupněna, a to „co nejdříve“ (podle všeho to bude dříve, než řada obdrží aktualizaci s Androidem 14 a nadstavbou One UI 6.0). Komunitní moderátor kromě toho naznačil, že by se mohla později dostat i na řady Galaxy S21 a Galaxy A.

Pokud jste majiteli Galaxy S23, S23+ nebo S23 Ultra, můžete si aplikaci Galaxy Enhance-X stáhnout z obchodu Galaxy Store. Má velikost zhruba 84 MB a její počáteční verze nese označení 1.0.55.

Dnes nejčtenější

.