Zavřít reklamu

Samsung vypustil do světa novou aplikaci pro vylepšení fotek Galaxy Enhance-X. „Appka“ vám pomůže vylepšit kvalitu stávajících snímků jedním klikem pomocí umělé inteligence.

Galaxy Enhance-X kromě vylepšení kvality fotek pomocí škálování dokáže zesvětlit tmavé snímky, opravit rozmazané fotografie a odstranit z fotek efekt moaré. Když vylepšíte snímek pomocí Galaxy Enhance-X, jak původní, tak ten vylepšený se uloží do Galerie ve formátu JPEG.

Rozhraní aplikace, když otevřete fotku, zobrazí možnosti Brighten (Zesvětlit), Fix Blur (Opravit neostrost), HDR a Sharpen (Zostřit). Klepnutí na tlačítko More (Více) zpřístupní možnosti Fix Moare (Opravit moaré), Remove Reflection (Odstranit odraz), Face Enhancements (Vylepšení obličeje) a Portrait.

Aplikace je kompatibilní se smartphony Galaxy s Androidem 10 a vyšším. Kromě telefonů vlajkových řad Galaxy Note, Galaxy S a Galaxy Z je možné ji nainstalovat na modely řad Galaxy A, M a F, které běží na systému One UI 2.5, 3.0, 4.0 a 4.5. Stáhnout si ji můžete zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.