Zavřít reklamu

Samsung by měl v druhé polovině roku představit novou vlajkovou tabletovou řadu Galaxy Tab S9. Ta se nyní ocitla o krok blíže svému uvedení na scénu, když její ikonické příslušenství získalo důležitou certifikaci.

Jak si všiml web 91Mobiles, dotykové pero S Pen pro řadu Galaxy Tab S9 získalo certifikaci FCC. Z certifikačních dokumentů vyplývá, že pero má modelové číslo EJ-PX710 a podporuje komunikační standard Bluetooth LE (Low Energy). Certifikace FCC byla Samsungu udělena 4. dubna poté, co úroveň radiace stylusu byla shledána uspokojivou. Podle všeho bude možné jej opět magneticky připevnit k zadní straně zařízení.

Řada Galaxy Tab S9 se bude s pravděpodobností hraničící s jistotou skládat z modelů Tab S9, Tab S9+ a Tab S9 Ultra. Všechny by měly být vybaveny supervýkonným čipsetem Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy, který debutoval v aktuální vlajkové smartphonové řadě Samsungu Galaxy S23, 8, 12 a 16 GB operační paměti a 128–512GB úložištěm, AMOLED displeji a stupněm krytí IP67. Podle neoficiálních zpráv bude řada světu odhalena v srpnu, a to po boku nových skládacích smartphonů Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5.

Tablety Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.