Zavřít reklamu

Rok 2023 se nám rozjel poměrně úspěšně. Hned na začátku února Samsung představil řadu smartphonů Galaxy S23 spolu se svými přenosnými počítači, které však v naší domovině nejsou oficiálně dostupné. Portfolio jihokorejské společnosti je skutečně bohaté a zde je to nejlepší, co aktuálně nabízí. 

Galaxy S23 Ultra 

Samozřejmě nemůžeme začít ničím jiným než pořád žhavými novinkami v podobě tria telefonů Galaxy S23, Galaxy S23+ a Galaxy S23 Ultra. Mnozí sice kritizují, že meziročně přinesly jen málo vylepšení, pravda je však taková, že tato vylepšení jsou skutečně důležitá a účelná. Dokládá to i fakt, že se jedná o prodejní hit, kdy řada zaznamenala více prodejů, jak ta loňská. Naprostou špičkou je pak model Galaxy S23 Ultra se svým 200MPx fotoaparátem.

Galaxy S23 Ultra koupíte zde

Galaxy Z Fold4 

Pomalu se začínají množit informace o tom, co by měl přinést nástupce v podobě Galaxy Z Foldu5, toho se ale dočkáme až v létě, pravděpodobně během srpna. Do té doby je ještě hodně času a Galaxy Z Fold4 je tak zatím nekorunovaným králem mobilního portfolia společnosti. Je tomu proto, že je nabitý technologiemi, za které si také nechá Samsung dobře zaplatit. Hlavním benefitem samozřejmě je, že se jedná nejen o mobilní telefon ale do jisté míry i tablet, a to díky velkému vnitřnímu displeji. Naši recenzi si můžete přečíst zde.

Galaxy Z Fold4 koupíte zde

Galaxy Tab S8 Ultra 
Loni v únoru představil Samsung spolu s řadou Galaxy S22 i řadu tabletů Galaxy Tab S8. Tím nejvybavenějším je model Galaxy Tab S8 Ultra, který jsme měli v redakci na test a můžeme potvrdit, že na poli tabletů s Androidem aktuálně neseženete nic lepšího. Navíc společnost pravděpodobně neplánuje během letošního roku uvést nástupce, tedy řadu Galaxy Tab S9, takže minimálně do příštího roku bude portfoliu Samsungu v oblasti tabletů kralovat právě tento 14,6“ tablet. Naši recenzi si můžete přečíst zde.

Galaxy Tab S8 Ultra koupíte zde

Galaxy Watch5 Pro 
Nejlepší hodinky Samsungu jsou jednoznačně Galaxy Watch5 Pro. Může za to nejen jejich titanové tělo, ale i safírové sklo nebo třídenní výdrž baterie na jedno nabití. Samsung zde zapracoval na tom nejdůležitějším, a to tedy na odolnosti a výdrži, aby s vámi hodinky držely krok, ať je vezmete kamkoli. Je nicméně pravda, že mají čip i displej shodný s předešlou generací v podobě Galaxy Watch4 Classic, která má naopak praktickou otočnou lunetu. Naši recenzi si můžete přečíst zde.

Galaxy Watch5 pro koupíte zde

Galaxy Buds2 Pro 
Jsou menší jak předchozí model, mají ale stejnou výdrž baterie a přináší několik zajímavých funkcí navíc. Hravě zvládnou 5 hodin přehrávání hudby se zapnutým ANC, tedy aktivním potlačením hluku, nebo až 8 hodin bez něho. Sluchátka ovládáte gesty, disponují 24bitovým zvukem, nechybí 360stupňový zvuk, Bluetooth 5.3, samozřejmostí je krytí IPX7. K tomu je zde i připomenutí protažení krku nebo přesné hledání, pokud je někde zapomenete. Naši recenzi si můžete přečíst zde.

Galaxy Buds2 Pro koupíte zde

Dnes nejčtenější

.