Zavřít reklamu

Samsung minulý týden v rámci eventu Galaxy Unpacked nepředstavil nová sluchátka Galaxy Buds, což se ostatně ani neočekávalo. Místo toho se zaměřuje na vylepšování svých stávajících bezdrátových sluchátek. Nyní začal vydávat novou aktualizaci pro Galaxy Buds2.

Nová aktualizace pro sluchátka Galaxy Buds2 nese firmwarovou verzi R177XXU0AWA3, má něco přes 3 MB a jako první dorazila do Jižní Koreje. V příštích dnech by se měla dostat do více zemí. Podle protokolu změn vylepšuje stabilitu nabíjení sluchátek. Jak přesně, však korejský obr nerozvedl.

Chcete-li aktualizovat svá Galaxy Buds2 na nejnovější firmware, otevřete na svém telefonu aplikaci Galaxy Wearable a vyberte Galaxy Buds2 z levého hamburger menu. Jakmile jsou sluchátka k telefonu připojena, jděte do nastavení sluchátek a nabídky aktualizace softwaru sluchátek, přičemž samozřejmě vyberte možnost stáhnout a nainstalovat.

Samsung představil Galaxy Buds2 v létě předloňského roku, ale zatím nepřišel s jeho nástupcem. Očekává se, že Galaxy Buds3 budou uvedena na scénu v druhé polovině letošního roku spolu s novými skládacími smartphony Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5.

Nejlepší bezdrátová sluchátka koupíte zde

Dnes nejčtenější

.