Zavřít reklamu

Příští generace ohebného véčka Galaxy Z Flip by mohla dostat některá z nejzásadnějších vylepšení od vydání prvního Flipu v roce 2020. „Pětka“ bude údajně disponovat výrazně větší vnější obrazovkou a novým kloubem. Nový design kloubu by měl učinit záhyb ohebného displeje méně viditelným, i když o to se snaží i aktuální generace.

Podle šéfa společnosti DSCC (Display Supply Chain Consultants) a zároveň leakera Rosse Younga bude mít vnější displej Galaxy Z Flipu5 velikost přes tři palce, což by bylo minimálně o 1,1 palců více než u čtvrtého a třetího Flipu. Tím by se stal vnější displej podstatně použitelnější (i když již nyní je na Flipu3 a Flipu4 použitelný celkem dobře). Připomeňme, že první dvě generace Flipu si musely vystačit s 1,1palcovou vnější obrazovkou.

Dalším vylepšením, které by měl příští Flip dostat, se týká designu kloubu. Podle Younga bude mít telefon nový kloub, který by měl přinést minimálně jednu výhodu: méně viditelnou vodorovnou rýhu na vnitřním ohebném displeji.

O Galaxy Z Flipu5 jinak v tuto chvíli není nic známo, což je logické, protože „čtyřka“ je na trhu teprve něco přes tři měsíce. Na další informace o něm si tak budeme muset nějakou dobu počkat.

Galaxy Z Flip4 a další ohebné telefony Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.