Zavřít reklamu

Samsung začal vydávat novou aktualizaci pro hodinkové řady Galaxy Watch5 a Galaxy Watch4. Přináší nový ovládání zoomu fotoaparátu, nástroj pro kontrolu zdraví baterie a aktualizovaný bezpečnostní patch.

Protokol změn se u nového updatu jako první zmiňuje o nové funkci zoomu v aplikaci Camera Controller, která na řadu Galaxy Watch5 dorazila minulý týden. Korejský obr dodává, že novou funkci podporují pouze zařízení běžící na (dosud nevydané) nadstavbě One UI 5.1. To tedy znamená, že uživatelé po instalaci aktualizace nebudou moci tuto funkci ještě vyzkoušet. Na tomto místě připomeňme, že příští verze nadstavby One UI poběží rovnou z krabičky na řadě Galaxy S23 a starší vlajkové modely by ji měly formou aktualizace začít dostávat zhruba ve stejné době, kdy bude řada představena, což bude 1. února.

Aktualizace také přináší nový nástroj s názvem Connected device diagnostics, který prostřednictvím aplikace Samsung Members na telefonu umožňuje uživatelům kontrolovat stav (zdraví) baterie jejich hodinek a spouštět testy funkcí dotykové obrazovky a dalších funkcí. Tento nástroj obdržela již minulý týden sluchátka Galaxy Buds2 Pro. A konečně, update na Galaxy Watch5 a Galaxy Watch4 přináší lednový bezpečnostní patch.

Galaxy Watch koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.